Свято Першого дзвоника

1 вер. 2016
День знань — єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. 9 гомінких і непосидючих першокласників з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, зробили свій перший крок на великому шляху знань та влилися в шкільну родину. В очах найстарших учнів – одинадцятикласників промайнула іскра суму та жалю, іскра роздумів, надій та сподівань.

СВЯТО 1 ВЕРЕСНЯ

Ось і закінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо, шкільне подвір’я Озаринецької школи розцвіло від дитячого щебету, юнацьких усмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів, а все тому, що свято 1 вересня відкрило нову сторінку життя для першокласників та одинадцятикласників – цікаву, барвисту і повну нових знань.

День знань —  єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. 9 гомінких і непосидючих першокласників з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків,  зробили свій перший крок на великому шляху знань та влилися в шкільну родину. В очах найстарших учнів – одинадцятикласників промайнула іскра суму та жалю, іскра роздумів, надій та сподівань.

В цей день  батьки, бабусі й дідусі по -  особливому провели своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустріли   вчителі — люди, які ведуть їх до вершин знань. В ході святкової лінійки  гостями та директором було сказано багато теплих слів в адресу учнів, вчителів та батьків. А першокласникам та найстаршим учням була надана можливість першими пройти через райдужні ворота щастя, які кожного учня приведуть до бажаної мрії та через, які пройшли справжні українці на 1 урок в 2016-2017 навчальному році, присвячений Батьківщині - Україні..