Урок - реквієм "Незгасне свіча пам'яті"

27 лист. 2015
27 листопада у школі учнями 10 класу, класний керівник Кучмей О.В., було проведено урок – реквієм «Не згасне свіча пам’яті», на якому учнів ознайомили з трагічним минулим нашого народу з використанням відео «Свідчення очевидців» в 32-33 роках на Україні.

28 листопада оголошено Днем Пам’яті жертв голодомору і політичних репресій. У нашій школі учнями 10 класу класний керівник Кучмей О.В. було проведено урок – реквієм «Не згасне свіча пам’яті», на якому учнів ознайомили з трагічним минулим нашого народу з використанням відео «Свідчення очевидців» в 32-33 роках на Україні.

На вшанування світлої пам’яті жертв Голодомору була оголошена хвилина скорботи. Ця хвилина ввійшла в їхні серця тихою молитвою і очистила душі від зла. Під музику Мирослава Скорика «Свіча» діти запалили свічки, як знак нашої пам’яті і світло очищення задля нашого майбутнього.

На завершення звернулися зі словами Великого Пророка України Т.Г. Шевченка «…Щоб ви розпитали мучеників кого, коли і за що розпинали…».