Шкільна методична комісія вчителів предметів суспільно - гуманітарного циклу

Проблема над якою працює ШМК

"Використання ІКТ на уроках приодничих дисциплін"

роботи  шкільної методичної комісії

вчителів  гуманітарного циклу предметів

(українська мова та література, світова література, іноземна мова, історія, громадянська освіта)

у 2015– 2016 навчальному році

Зміст роботи

Відмітка про виконання

1

2

3

4

5

1

1.     Про вивчення нормативних документів МОН України з питань викладання гуманітарного циклу предметів у 2015 – 2016 навчальному році.

2.     Про організацію навчально – виховного процесу  у 7 класі.

3.     Про розгляд календарно – тематичного планування вчителів суспільно – гуманітарного циклу предметів.

4.     Про формування читацької компетентності учнів.

Керівник ШМК

Заступник з навч.-вих. роб.

2

1.     Про роботу вчителя по підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання в Україні з предметів гуманітарного циклу у 2016 році

2.     Про порядок закінчення навчального року та проведення ДПА з гуманітарних предметів у 9 та 11 класах у 2015 – 2016  навчальному році.

3.     Про результати директорських контрольних зрізів з предметів гуманітарного циклу у 5, 9, 11 класах.

4.     Про результати перевірки учнівських зошитів з предметів гуманітарного циклу.

Керівник ШМК

Заступник з навч.-вих. роб.