структура навчального року

Структура навчального року

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту»

навчальний рік розпочинається 1 вересня святом - День знань - і закінчується не пізніше 1 липня.

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" структуру навчального року та строки проведення канікул встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою. Тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів.

Навчальні  заняття організовуються  за семестровою системою:

·        І семестр - з 1 вересня до 25 грудня,

·        ІІ семестр – з 11 січня до 27  травня.

Упродовж навчального року для учнів проводяться канікули:

·        осінні з 26 жовтня  до 1 листопада,

·        зимові з 28 грудня до 10 січня,

·        весняні з 21 до 27 березня.

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 за № 157/26602, перелік предметів для проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової, основної та старшої школи, форму та терміни проведення Міністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.

Вручення документів про освіту планується провести для випускників 9-х класів 8 червня, 11-х класів – 28 травня.

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій загальноосвітні навчальні заклади приймають самостійно.

Заняття починаються о 8.30.  П’ятиденний робочий тиждень.

Після кожного уроку перерва триває 15 хвилин.

Тривалість уроків у закладі:

·        для учнів 1 класу – 35 хвилин;

·        для учнів 2-4 класів – 40 хвилин;

·        для учнів 5-8,11 класів – 45 хвилин.

1 проміжок
1 вер. 2016 - 25 груд. 2016