с. Озаринці. Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів

Вас на  сайті Озаринецької СЗШ І - ІІІ ступенів

1 вер. 2016
Свято Першого дзвоника
День знань — єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. 9 гомінких і непосидючих першокласників з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, зробили свій перший крок на великому шляху знань та влилися в шкільну родину. В очах найстарших учнів – одинадцятикласників промайнула іскра суму та жалю, іскра роздумів, надій та сподівань.
9 бер. 2016
Святкова лінійка з нагоди 8 березня
Напередодні свята, а саме 5 березня учні Озаринецької школи на святковій лінійці найтеплішими словами-побажаннями та піснею привітали жінок-вчителів та однокласниць з прекрасним жіночим святом. Учні подарували букети квітів, виготовлені власноруч та побажали вчителям-жінкам залишатися такими ж гарними та яскравими, як їхні квіточки, в які вони вклали свою душу та любов до кожної з педагога. Наприкінці лінійки учнями був представлений власний відеоролик-привітання з Міжнародним жіночим днем 8 березня.
12 лют. 2016
ВІДЧУТТЯ ЩАСТЯ І РОМАНТИКИ - ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА В ОЗАРИНЕЦЬКІЙ ШКОЛІ!
12 лютого учні Озаринецької школи відсвяткували таке довгоочікуване свято до Дня Закоханих. У нашій школі у цей холодний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Саме у цей день люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання, а також прийнято дарувати один одному валентинки з теплими, душевними словами, приємними побажаннями і навіть з освідченнями у коханні.
18 груд. 2015
Мітинг з нагоди відкриття меморіальних дошок озаринчанам, які загинули в зоні АТО.
18 грудня в школі відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок озаринчанам: Ковризі Сергію Володимировичу, Соколовському Віктору Івановичу та Конязі Володимиру Анатолійовичу, які загинули на сході, захищаючи від ворога честь, свободу і територіальну цілісність України.
9 груд. 2015
Свято «Моя країна – Україна».
9 грудня в Озаринецькій СЗШ І-ІІІ ступенів учнями 8 класу та класним керівником Мельничук О.М. було проведено свято «Моя країна – Україна».
27 лист. 2015
Урок - реквієм "Незгасне свіча пам'яті"
27 листопада у школі учнями 10 класу, класний керівник Кучмей О.В., було проведено урок – реквієм «Не згасне свіча пам’яті», на якому учнів ознайомили з трагічним минулим нашого народу з використанням відео «Свідчення очевидців» в 32-33 роках на Україні.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України