Науково - методична робота

методистів РМК  (ММК)

відповідальних за початкову освіту

з проблеми:

«Упровадження нового змісту Державного стандарту початкової загальної освіти.

Розвиток ключових та предметних компетентностей молодших школярів

на засадах інтегративно-діяльнісного підходу»

Районний науково-практичний семінар

заступників директорів шкіл з

навчально – виховної роботи

з проблеми:

«Науково-методична робота як компонент управлінської діяльності в навчальному закладі»

Районний семінар вчителів 1 класу,

які будуть викладати навчальний предмет «Сходинки до інформатики» в 2 класі з 1 вересня 2013 року

Тема: Особливості запровадження навчального предмету «Сходинки до інформатики» в 2 класі з 1 вересня 2013 року.

Мета:

·       Привернути увагу вчителів до проблем запровадження навчального предмету «Сходинки до інформатики» в 2 класі з 1 вересня 2013 року.

·       Презентувати роботу школи по навчанню учнів початкових класів курсу «Кроки до інформатики. Шукачі скарбів» як курсу за вибором варіативної частини Робочого навчального плану школи.

·       Розробити теоретичні та практичні рекомендації щодо особливостей запровадження навчального предмету «Сходинки до інформатики» в 2 класі.