ВІДЧУТТЯ ЩАСТЯ І РОМАНТИКИ - ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА В ОЗАРИНЕЦЬКІЙ ШКОЛІ!

12 лют. 2016
12 лютого учні Озаринецької школи відсвяткували таке довгоочікуване свято до Дня Закоханих. У нашій школі у цей холодний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Саме у цей день люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання, а також прийнято дарувати один одному валентинки з теплими, душевними словами, приємними побажаннями і навіть з освідченнями у коханні.

12 лютого учні Озаринецької школи відсвяткували таке довгоочікуване свято  до Дня Закоханих. У нашій школі у цей холодний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Саме у цей день люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання, а також прийнято дарувати один одному валентинки з теплими, душевними словами, приємними побажаннями і навіть з освідченнями у коханні.  Здавалося б, немає нічого особливого в тому, що отримуєш валентинку. Але ж як це приємно! Для того, щоб учням школи було ще цікавіше дарувати один одному привітальні листівки напередодні свята представниками учнівського самоврядування була встановлена чарівна скринька Амура для старшокласників та учнів початкової ланки, в яку мали змогу покласти листівки всі таємні шанувальники. Після  5 уроку, перед проведенням конкурсно-розважальної програми купідон Парасунько А.(5 кл.) та богиня кохання Коняга  А. (11 кл.) доставили валентинки своїм адресатам. Такий спосіб передачі побажань сприяв піднесенню настрою, адже діти отримали максимум позитивних емоцій.

Після уроків учнями старшої ланки була представлена до уваги присутніх конкурсно-розважальна програма під гаслом «У чарах кохання».    Протягом заходу було почуто багато цікавої інформації про появу свята, традиції святкування в різних країнах. Усім сподобалися і вірші про вічне почуття, які линули так щиро та привітно.

У результаті конкурсу «Знади свою половину» було сформовано 5 прекрасних пар, які демонстрували свою акторську гру, хореографічні навички,  вміння робити компліменти один одному, складати вірші для коханих та знаходити вихід з будь-якої ситуації, проявляючи винахідливість та артистичність. Також були проведені різноманітні конкурси та вікторини з глядачами.    Загалом на заході панувала весела і невимушена атмосфера, всі отримали масу насолоди та приємних вражень.

А ми, педагоги, в свою чергу зрозуміли, що «Книга Життя» велика і невичерпна, тому так важливо вчасно познайомити підростаюче покоління з поняттями любові і кохання. Залучення саме до літературного та музичного мистецтв пробуджує інтерес до минулого та повагу до справжніх почуттів, бо кожен з нас «пише» свою неповторну історію кохання.