Святкова лінійка з нагоди 8 березня

9 бер. 2016
Напередодні свята, а саме 5 березня учні Озаринецької школи на святковій лінійці найтеплішими словами-побажаннями та піснею привітали жінок-вчителів та однокласниць з прекрасним жіночим святом. Учні подарували букети квітів, виготовлені власноруч та побажали вчителям-жінкам залишатися такими ж гарними та яскравими, як їхні квіточки, в які вони вклали свою душу та любов до кожної з педагога. Наприкінці лінійки учнями був представлений власний відеоролик-привітання з Міжнародним жіночим днем 8 березня.

Святкова лінійка з нагоди 8 березня

Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, від подиху вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії і любові. В цей день ми вітаємо жінку, від якої пішло все прекрасне на землі. То ж недаремно саме вона увібрала в себе одне з найкращих, найсвітліших свят всіх жінок – 8 березня.         Напередодні свята, а саме 5 березня учні Озаринецької школи на святковій лінійці найтеплішими словами-побажаннями та піснею привітали жінок-вчителів та однокласниць з прекрасним жіночим святом. Учні  подарували букети квітів, виготовлені власноруч та побажали вчителям-жінкам залишатися такими ж гарними та яскравими, як їхні квіточки, в які вони вклали свою душу та любов до кожної з педагога. Наприкінці лінійки учнями був представлений власний відеоролик-привітання з Міжнародним жіночим днем 8 березня. Жінки були задоволені та щасливі, а посмішка на їхніх обличчях підтверджувала це.