Мітинг з нагоди відкриття меморіальних дошок озаринчанам, які загинули в зоні АТО.

18 груд. 2015
18 грудня в школі відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок озаринчанам: Ковризі Сергію Володимировичу, Соколовському Віктору Івановичу та Конязі Володимиру Анатолійовичу, які загинули на сході, захищаючи від ворога честь, свободу і територіальну цілісність України.

Дошки встановлено на будівлі Озаринецької школи, саме тут свого часу навчалися наші патріоти і тепер щодня вони зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів, нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні. Цінуймо це і не забуваймо про їхній подвиг ніколи. Адже герої не вмирають! Вони тут з нами на Землі! Лише тихенько-тихенько сплять. Ми плачемо, вони ж не плачуть. Їхні душі горять героїчним жовто-блакитним полум’ям!

На відкритті меморіальної дошки були присутні учні, вчителі школи, родини загиблих, їхні бойові побратими, командири, представники місцевої та районної влади, мешканці села, учасники АТО, настоятель церкви Пресвятої Богородиці Іоан та отець Павло.

У пам’ять про загиблих, учасниками мітингу була зачитана біографія кожного, від чистого серця продекламовані вірші, виконані пісні. Перед присутніми виступили: дружина Ковриги Сергія Володимировича: Коврига Т.С., сестра Коняги Володимира Анатолійовича – Пшеничук Т.А, голова сільської ради Козлан Т. П., голова Могилів-Подільської районної державної адміністрації Сірант В.В. ,голова ветеранської організації Ткачук Т.Ф., а також бойові побратими Сергія Володимировича та Віктора Івановича, З невимовним болем в серці щирими словами гарних спогадів вони ще раз згадали близьких людей і сказали найтепліші слова про мужніх захисників, які споглядали за нами з небес.

Іван Франкович – батько Соколовського Віктора, Таміла Трохимівна - мати Ковриги Сергія Володимировича та Анастасія - донька Володимира Анатолійовича відкрили меморіальні дошки, після чого дошки Ковриги С.В. та Коняги В.А. були освячені настоятелем церкви Пресвятої Богородиці Іоанном, а меморіальна дошка Соколовському Віктору Івановичу - отцем Павлом. Рідні, близькі, побратими, учні, вчителі та жителі села поклали квіти до підніжжя меморіальних дошок.

Схиливши голови перед світлою пам’яттю загиблих в зоні АТО, присутні вшанували героїв Небесної Сотні  і всіх українців, які віддали своє життя за самостійність  і незалежність України хвилиною мовчання. Запалили свічку пам’яті про тих, кого війна забрала в домовину та за давньою християнською традицією за помин душі покійних кожен присутній з’їв по шматочку хліба. Царство небесне нашим захисникам. Вічна їм пам’ть!