Свято мови "І той лиш пошани достойний, хто мову шанує свою"

13 лист. 2015
З 9 по 13 листопада в Озаринецькій СЗШ I-III ступенів проходив тиждень української писемності і мови. Він був цікавим та змістовним. Протягом тижня проводились вікторини, конкурси, тематичні години спілкування, на яких учні могли поповнити багаж знань про рідну мову.

З 9 по 13 листопада в Озаринецькій СЗШ  I-III ступенів проходив тиждень української писемності і мови. Він був цікавим та змістовним.  Протягом тижня проводились вікторини, конкурси, тематичні години спілкування, на яких учні  могли поповнити багаж знань про рідну мову.

Підсумком тижня стало свято під гаслом «І той лиш пошани достойний, хто мову шанує свою». Глядачів заінтригувало декламування віршів, постановка казки про українську мову, «Весела перерва», уривок  із п’єси М.Кропивницького «Дай серцю волю…».

Свято мови було емоційно насиченим, змістовним, різножанровим і масовим, в ньому брали участь учні 5-10 класів. Воно пробудило почуття національної гідності і гордості  за рідну українську мову, за звичаї, традиції наших предків.